El dokuma halılarda

Antibakteriyel yıkama havuzu

ARI HALI YIKAMA FABRİKASI

dışardan görünüm.

Halı yıkama makinamız.

Halı Yıkama Makinamız

Lekeli halılara yıkama oncesi

leke ilacı vermek.
PREV
NEXT

Halı Yıkama

ANTİBAKTERİYEL HALI YIKAMA

ANTİBAKTERİYEL HALI YIKAMA

Antibakteriyel Arı Halı Yıkama firmamız her türlü halınızı dokuma tekniğine göre en iyi şekilde teknik bilgi ve donanıma sahip çalışanlarımız ile yıkayarak kapınıza kadar teslim ederek siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Arı Halı Yıkama ya gelen halılarınızı temiz teslim ediyoruz. Halı yıkama işi yapan birçok firmanın başarılı olamamasını sebebi, sadece yüzeysel yıkama yapmalarından kaynaklanmaktadır. Yüzeysel yıkanan halıların alt kısmında kalan kirler bir müddet sonra yüzeye tekrar çıkarak halıların yeniden kirlenmesini sağlamaktadır. Firmamizin garantisi altında yıkanan halılarınız öncelikle tozdan ve kaba kirlerinden arındırılır. Antibakteriyel Halı Yıkama yapılarak halıların en uygun ekipman ve tecrübeli personel tarafından yıkanması ile güzel sonuçlara ulaşılmaktadır. Arı Halı Yıkama garantisi ile halılarınız,kilimleriniz ve tekstili ürünleriniz (yorgan ve battaniye) akarlardan ve mikroplardan arınmış olarak size teslim edilmektedir.
TOZ DOLABI

TOZ DOLABI

Toplam 4 aşamadan oluşan temizlik sürecinin ilk adımıdır, Toz Dolabı. Özel toz odası'na alınan halı, profesyonel tekniklerle tozlarından arındırlır.
ŞAMPUAN HAVUZU

ŞAMPUAN HAVUZU

Her halının cinsine ve türüne göre değişkenlik gösteren özel malzemeler ve doğal katkı maddeleri ile dolu Şampuan Havuzu'nda yıkanır. Gerekiyorsa özel leke sölücüler ile halınıza zarar vermeden en zor lekeler bile çıkarılır.
SANTRİFUJ

SANTRİFUJ

Sonraki Aşama Santrifüj'dür. Şampuan havuzu'nda yıkanan halılar, belirli devirlerde sıkma yapan özel makinelerde; ıslaklığından deterjanlardan ve katkı maddelerinden arındırılır.
KURUTMA

KURUTMA

Tozlarından ve kirlerinden arınan halı, Kurutma Odası'na alınır. Belli sıcaklıklarda verilen ısıyla kurutulur. İlerideki dönemlerde çürüme oluşmaması için kokudan ve nemden arındırılır.

ARI HALI YIKAMA KAPALIÇARŞI ESNAFININ TERCİHİ

TOP

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com